Veikals

Marciano
 GUESS

APĢĒRBI, AKSESUĀRI, APAVI UN SOMAS
2. STĀVĀ

  • +371 (27344627)
  • shopinshop@sky.lv

GUESS 1981. gadā nodibināja Marčiano (Marciano) brāļi, kuri pameta Francijas dienvidus un devās amerikāņu sapņa meklējumos. Eiropas vēsmu iedvesmoti, Marčiano brāļi piedāvāja pavisam jaunu interpretāciju par denimu. Viens no viņu sākotnējiem fasoniem bija ar akmeņiem mazgātas, cieši piegulošas džinsa bikses – 3 Zip Marilyn. Bloomingdale’s bija pirmais universālveikals, kurš uzņēma zīmolu savās aprindās, pasūtot divus dučus džinsu. Tie pazuda no plauktiem pāris stundu laikā. Tas bija gara veiksmes stāsta aizsākums.

GUESS ātri kļuva par jauneklīga, seksīga un piedzīvojumiem bagāta dzīvesveida simbolu. Gadu desmitu gaitā GUESS savās ikoniskajās un mūžam aktuālajās reklāmas kampaņās, kas nepazīstamas sejas pārvērta slavenos modeļos, ir aicinājis cilvēkus sapņot. 2004. gadā uzņēmums paplašināja savu darbību ar jaunu mazumtirdzniecības koncepciju savai mūsdienīgajai kolekcijai Marciano. Brāļu Marčiano zīmols piedāvā ļoti modernas kolekcijas, kas paredzētas tendenču noteicējām un noteicējiem. 2007. gadā tika radīta mazumtirdzniecības koncepcija G by GUESS, kura aizguva savu Dienvidkalifornijas estētiku no Marčiano brāļu personiskās aizrautības ar jauneklīgo Kalifornijas dzīvesveidu, kas viņiem tik ļoti gāja pie sirds, pārceļoties uz Ameriku.

Šodien GUESS ir īsts dzīvesveida zīmols, kas piedāvā pilnu džinsa izstrādājumu, apģērbu un aksesuāru klāstu vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē.

Darba laiks:
P. – Sv.
10:00 – 21:00

Iepriekšējais Nākamais