Veikals

BALTS

SUŠI, SALĀTI, ZUPAS u.c.

Veselīgs ēdiens līdzņemšanai vai ēšanai uz vietas

GOURMET TIRGUS, 1.STĀVS

Bistro BALTS ir vieta cilvēkiem, kuriem dienas ritms ir straujš un aktīvs un kuri, neskatoties uz laika trūkumu, priekšroku dod veselīgam un kvalitatīvam ēdienam. BALTS klientam nav vienaldzīga vide sev apkārt, viņš atbildīgi izturas pret dabu un savas ģimenes veselību un labklājību.

Vitrīnā apskatāmie ēdieni paredzēti ēšanai uz vietas un līdzņemšanai. Bez gaidīšanas ir pieejami suši komplekti, salāti, zupas, deserti, dažādi dzērieni un uzkodas, kas vienmēr būs svaigi, jo vitrīnas plaukti tiek papildināti visas dienas garumā ar tikko pagatavotām maltītēm.

Ēdieni tiek servēti augstas kvalitātes vienreiz lietojamos traukos, kas ražoti no videi draudzīgiem materiāliem, nodrošinot to, ka straujais dzīves ritms neatstāj negatīvu ietekmi uz vidi mums apkārt. Bistro BALTS izvēlētais iepakojums labvēlīgos apstākļos vidē sadalās dažu mēnešu laikā.

Vērojot mūsdienu tendences un attīstot bistro konceptu, BALTS komandai ir svarīgi rūpēties par cilvēkiem, kuru dienas ritms ir straujš un kuri nevar atļauties tērēt laiku, gaidot apkalpošanu restorānos. Tāpat par tiem, kas spēj novērtēt tīru vidi, kvalitatīvu ēdienu un tā ietekmi uz veselību un darba spējām.

Darba laiks:
P.-Sv.
10:00-21:00

 

Pagaidu darba laika izmaiņas:
P.-Sv. 11:00-19:00

 

Iepriekšējais Nākamais