PAR SKY&MORE

Ērta un kompakta izmēra premium tirdzniecības centrs, kura pamatideja ir klientam piedāvāt viņu vēlmēm un prasībām atbilstošāko preci un pakalpojumus “no A līdz Z”, atlasot labāko un kvalitatīvāko visos segmentos – no pārtikas līdz pat modei. Iepirkšanās centra Sky&More pirmajā stāvā atradīsiet ne tikai visu ikdienai nepieciešamo, sākot ar pārtiku, aptieku, un ķīmisko tīrītavu, bet arī juvelierizstrādājumus, zooveikalu, grāmatnīcu un ziedus. Un tas nebūt nav viss, – jo i/c Sky&More ir vienīgais dzīvniekiem draudzīgais lielveikals Rīgā ar speciāli iekārtotu suņu pieturu centra pirmajā stāvā. Savukārt otrajā stāvā ir viss “ķermenim un garam”, ieskaitot modernu fitnesa centru, skaistumkopšanas salonu, vairākus restorānus un bērnu izklaides centru, kā arī plašu augstas kvalitātes apģērbu, apavu un aksesuāru izvēli no tādiem pasaules vadošajiem zīmoliem kā Versace Jeans, Baldessarini, Laurel, Luisa Cerano, Lagerfeld, Cavalli Class, Elisabetta Franchi, G – Star Raw u.c..

Iepirkšanās centrs Sky&More atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra ar auto un ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Virzienā no Rīgas centra uz iepirkšanās centru Sky&More ir ērta piekļuve arī ar sabiedrisko transportu – 24. autobuss (virzienā Mangaļsala), 11. autobuss (virzienā Suži), 3. trolejbuss (virzienā Sarkandaugava), 300. mikroautobuss (virzienā Vecdaugava), 324. mikroautobuss (virzienā Mangaļsala); izkāpšanas pietura – Ozolaine/Jūras medicīnas centrs.

Lojalitātes programma

  • Skatīt vairāk

Nomniekiem

  • Skatīt vairāk

Pieteikties jaunumiem

  • Pieteikties

Atsauksmes

Evgenia Kuts

Having cooperated with Sky&More Riga more than a year, I would say, that this is a great company to working with. Partner has a strong understanding of local retail business & is truly dedicated to continuous growth of Sky&More Department Store. Supportive, collaborative, consistently delivers on commercial commitments, with highly qualified Management & motivated store staff with a passion for fashion. With such a Partner, business becomes pleasure.

Skatīt vairāk

Elisabeth Resch-Rieker

LUSA CERANO stands for quality, luxurious material and innovation, and is always in step with the times. We are proud to present the Luisa Cerano collection in such a beautiful house in Riga by our partner Sky and More. We wish all the best !

Skatīt vairāk

Atsauksmes / ierosinājumi

Nosūtīt

Kontakti

Iepirkšanās centra Sky&More

Informācijas centrs

SIA "Skai Pluss" birojs

Duntes iela 19a, Riga, LV-1005