Gourmet

SKY&MORE GOURMET – ĪSTI SVĒTKI VISIEM GARDĒŽIEM! Jaunā Gourmet zona iepirkšanās centrā Sky&More piedāvā Tev atklāt jaunas garšas un novērtēt izcilu kvalitāti! Tevi gaidīs izmeklētas delikateses no visām pasaules malām, kā arī vietējie bioloģiski ražotie lauku labumi.

Nāc uz bistro BALTS – tā ir vieta cilvēkiem, kuriem dienas ritms ir straujš un aktīvs un kuri, neskatoties uz laika trūkumu, priekšroku dod veselīgam un kvalitatīvam ēdienam.

Veikals Sidrabi piedāvā augstākās kvalitātes un bioloģiskus produktus – augstvērtīgu jēra, truša un jaunlopa gaļas produkciju ar lieliskām garšas īpašībām. Jo laba gaļa vienmēr modē!

Savukārt, Chateau Verdens ir specializēta vinotēka ar bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu, šampaniešu, konjaku, viskiju, kā arī dažādu dzērienu klāstu, ko tieši piegādājuši ražotāji no Francijas, Itālijas, Spānijas un citām valstīm.

Oscar’s Fish ir izcila vieta jūras velšu un zivju cienītājiem, turklāt – pārstrādātās zivs svaigums, tās dziļā sasaldēšana ir galvenais produkta stabilās kvalitātes garants, kas ir kļuvis par zīmola Oscar’s Fish atšķirības pazīmi. 

Esam padomājuši arī par tējas cienītājiem! Bonati Teas piedāvā plašu Ceilonas tējas klāstu, kas tiek rūpīgi atlasīta Šrilankas tējas plantācijās, kā arī izsmalcinātu itāļu kafiju katrai gaumei!

Ļauj savām garšas kārpiņām izbaudīt īpaši atlasītus Latvijas mājražotāju gardumus! Garšas un kvalitātes pilnība par ražotāja cenām, kas radīti Latvijā un no sirds pagatavoti!

SKY&MORE GOURMET – TAVS JAUNAIS ATKLĀJUMS!

 

Iepriekšējā Nākamā