16.-18.oktobris

MORE WKND

MORE WEEKEND
TIKAI 3 DIENAS!
16., 17. un 18. oktobrī Sky&More ir parūpējies, lai Tu saņemtu vairāk! Vairāk iespēju un nebijušu piedāvājumu, un vērienīgas atlaides! Pievienojies un iegūsti vairāk!

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI MORE WEEKEND LAIKĀ:

* Lielveikalā SKY 25% atlaide Gatavots SKY tortēm, Cafes Richard kafijai un kafijas pupiņām, Kusmi Love Organic tējām.

* Sky&More shop-in-shop veikalā (2. stāvā) jaunajām rudens/ziemas kolekcijām -25% šādiem zīmoliem: Laurel, Luisa Cerano, FFC, Daniel Hechter, JOOP!, Trussardi, Vanessa Scott, Aniye By, Sandro Ferrone, Karl Lagerfeld, Baldessarini, Strellson, Bugatti, Takeshy Kurosawa, UNQ, Coo Culte (izņemot aksesuārus), G-Star RAW, Elisabetta Franchi, Jacques Britt, Camp David; mājas aromātiem Max Benjamin -25%.

Sky&More shop-in-shop veikalā (2. stāvā) iegādājies divas Ray Ban saulesbrilles un saņem -25% atlaidi.

* Veikalā Sky&More KIDZ (2. stāvā) jaunajām rudens/ziemas kolekcijām -25%.

* Veikalā Sky&More KIDZ svētdien, 18.oktobrī, no plkst. 12:00 līdz 13:30 MAĢISKO BURBUĻU ŠOVS un radošās darbnīcas /bezmaksas ieeja/.

* Tikai More weekend laikā un tikai i/c Sky&More veikalā Kristiana – pēdējā brīža piedāvājums Clinique produktiem ar atlaidi -40% (lūpām, tonālie krēmi, pūderi), Dior kolekciju izpārdošana ar atlaidi -40%, atzīmētiem ķermeņa kopšanas produktiem -20%, atzīmētiem aromātiem atlaides no 20-30%.

* Veikalā Dino Zoo 20% atlaide pirkumam virs 20€. Atlaide netiek piemērota akcijas precēm.

* Saules aptiekā visai kosmētikai -20%, Norsan zivju eļļām -15%, Orthomol vitamīniem -20%. Uz vietas būs kosmētikas firmu pārstāvji/konsultanti, kas padziļināti pastāstīs un iedos izmēģināt konkrētu zīmolu produktus. Būs arī  Norsan zivju eļļu degustācijas.

* Ķīmiskajā tīrītavā IRVE 25% atlaide uzvalku, žakešu, bikšu, svārku, blūžu, kreklu tīrīšanai un mazgāšanai. Uzrādot Irves klienta karti, saņem 35% atlaidi!

* Kafejnīcā Cup&Cino – garšīga dāvana! Nobaudi maltīti vai dzērienus vismaz 15€ vērtībā un saņem dāvanā bezmaksas Creme Brulee.

* Veikalā Alandeko atlaides visām precēm no 15 līdz pat 50%.

* Tikai More weekend laikā un tikai Sky&More iepirkšanās centra veikalā Grenardi – papildus 25% atlaide veikala itāļu zīmolu produktiem – Giorgio Visconti, Nanis, Superoro, Bibigi, iTitoli un Mayumi.

* Juvelierizstrādājumu veikalā Emeralda – 40% atlaide visām sudraba rotām.

* Veikalā Ossov – visiem matračiem un virsmatračiem ar SKY&MORE klienta karti MORE 20% atlaide.

* Tikai 3 dienas – 16., 17. un 18.oktobrī,  i/c  Sky&More Bērnu izklaides centrā “Apkārt pasaulei” rezervē ballīšu telpas ar 25% atlaidi, iemaksājot avansu, un izvēlies svinību datumu līdz 31.12.2020.

* Atlaide izklaides centra apmeklētājiem – spēlējies 2 stundas bērnu izklaides centrā “Apkārt pasaulei” un maksā par vienu!

* Bērnu izklaides centrā “Apkārt pasaulei” 18.oktobrī, plkst. 12:00,  Sky&More MORE WKND ietvaros  izstādes “Apceļo pasauli” atklāšana ar saukli “Apceļo Franciju”- Eifeļtorņa figūras atklāšana, radošā konkursa “Apceļo Franciju” uzvarētāja apbalvošana, Franciju izzinošas spēles un rotaļas, franču virtuves degustācijas, muzikāls priekšnesums un daudz kas cits. 

* Restorānā Gan Bei -25% visām karstajām uzkodām no pamatēdienkartes.

* Veikalā Virsotne  -30% visam veikalā esošajam apģērbam.
Un papildus 17. un 18. oktobra pirkumu čeki piedalās loterijā. Balva: 30€ “Virsotnes” dāvanu karte par katru dienu.

* Uz More dienām (16.-18.oktobris) salons Pastelle piedāva 10% atlaidi sieviešu un vīriešu friziera pakalpojumiem un 10% atlaidi manikīra un pedikīra pakalpojumiem.

* Veikalā Tendence klientu dienas ar -20% atlaidi jaunajai kolekcijai.

* Veikalā Unique īpašs piedāvājums! Pasūti mājas kinozāli un dāvanā saņem SAMSUNG Crystal UHD TV līdz pat 82 collām vai pasūti stereo sistēmas komplektu un dāvanā saņem slaveno REGA plašu atskaņotāju!

* Lavazza boutique kafijas punktā (2.stāvā) -15% atlaide visiem dzērieniem.

* Gourmet tirgus veikalā Oscar’s Fish atzīmētiem produktiem pievilcīgas atlaides, kā arī būs iespēja izbaudīt produktu degustācijas!

* Vīnu veikalā Chateau Verdens izmeklēti vīni ar -15% atlaidi: Soave Mito 2019, Garganega Brut un Tai Rosso par ļoti pievilcīgām cenām.

* Veikalā Smart Vision visiem ietvariem -60% un lēcām -50%. Tikai More weekend laikā – papildus 15% atlaide  no pirkuma summas ar atlaižu kodu SMARTWEEKEND (summējas klāt esošajām atlaidēm).

* Gourmet tirgus veikalā Sidrabi – īpašas atlaides šādām «Sidrabi» ražotajām  precēm ar 20% atlaidi no pamatcenas: Jēra cepetis, Jēra ribiņas garšvielās, Jēra gaļas gabaliņi garšvielās, Jēra gaļas konservs “pauti krējuma mērcē”. Degustāciju aktivitātēs veikals piedāvās nobaudīt: Teļa gaļas konservu «Teļa gaļa».

16., 17. un 18. oktobrī iegādājies i/c Sky&More lojalitātes karti MORE
tikai par 1 eiro!

Iepriekšējā Nākamā