23.02.

Ķepu Patruļas aizraujošie piedzīvojumi

Ķepu patruļas aizraujošie piedzīvojumi!
Svētdien, 23. februārī populārās multfilmas ĶEPU PATRUĻA varoņi viesosies Sky&More Kidz ar muzikālu izrādi bērniem “ĶEPU PATRUĻAS AIZRAUJOŠIE PIEDZĪVOJUMI”!
Nāc arī Tu un kopā ar Čeizu un Skaju un viņu draugiem dodies kopīgos piedzīvojumos! Būs gan rotaļas, gan dejas, kā arī radošās darbnīcas, kurās visiem bērniem būs iespēja izmēģināt savu roku īpašo multfilmas varoņu masku veidošanā! 
BEZMAKSAS IEEJA.

PROGRAMMA:
No 12.00 līdz 13.00 – radošā darbnīca
No 13.00 – 14.00 – muzikāla izrāde un rotaļas

Pasākums notiks veikalā Sky&More KIDZ (2.stāvā)
i/c Sky&More, Duntes ielā 19A

 

PAR IZRĀDI:
Ķepu patruļas jautrie suņuki ir zināmi katram. Tie rūpējas par drošību un vienmēr palīdz, ja kādam gadījies kas nelāgs. Tie spēj atrisināt jebkuru mīklu un vienmēr priecājas iepazīt jaunus draugus. Lācēns Otto un kaķene Mīce no Brīnumu zemes ir nolēmuši uzmeklēt Ķepu patruļu un izzināt visus viņu īpašos uzdevumus, ar kādiem tie sastopas katru dienu. Tā pat izzināt kā pašiem vieglāk pārvarēt ja ikdienā kāda ķibele un izprast, ka slinkums ir lielākais šķērslis labiem darbiem. Šajā izrādē Ķepu patruļas draugi iesaistīs mazos skatītājus drosmīgos notikumos. Caur jautrām un skanīgām dziesmām izspēlēs stāstus un to risinājumus. Nāc un pievienojies arī TU!
Izrāde latviešu valodā.

Iepriekšējā Nākamā