18.10.

APKĀRT PASAULEI

ANNELS sadarbībā ar i/c Sky&More uzsāk jaunu kampaņu – izstādi “Apceļo pasauli!”.

Izstādes ietvaros katru mēnesi līdz pat 2021.gada pavasarim Annels izvietos viena pasaulē pazīstama objekta figūru, kas būs pieejams apskatei jebkuram i/c Sky&More apmeklētājam. Katrs objekts simbolizēs kādu valsti, un objektu atklāšanas dienās norisināsies tematiskas aktivitātes.

Izstāde sākas jau oktobrī ar saukli “Apceļo Franciju”! Eifeļtorņa, pazīstamākā Francijas objekta, figūras atklāšana norisināsies 2020.gada 18.oktobrī Annels bērnu izklaides centrā “Appkārt pasaulei” Sky&More MORE WKND ietvaros.

Līdz pat 16. oktobrim norisinās radošais konkurss bērniem ar šādu pašu nosaukumu – “Apceļo Franciju”. Dalībnieku uzdevums ir uzzīmēt, uztaisīt, izveidot objektu, kas atspoguļo Franciju un Francijas tradīcijas, izvēloties jebkuru darba tehniku, materiālu un izpildījumu.
Dalībnieku darbu izstāde norisināsies no 16.oktobra līdz 31.oktobrim, bet uzvarētāju apbalvošana notiks Eifeļtorņa atklāšanas dienā – 18.oktobrī.

Paralēli izstādes “Apceļo pasauli” atklāšanai norisināsies arī MORE WKND un SKY&MORE Kidz pasākums.

18.oktobra programma:
12:00 Svinīgā Eifeļtorņa atklāšana
12:00-16:00 Radošā darbnīca “Francija”
12:00-16:00 Mūziķa Jāņa Irbes klavierkoncerts
12:00-13:00 Radošās darbnīcas (Sky&More KIDZ)
12:30-13:30 Maģisko burbuļu šovs (Sky&More KIDZ)
14:00 Radošā konkursa “Apceļo Franciju” apbalvošana

Visu dienu Annels bērnu izklaides centrā “Apkārt pasaulei” bērniem būs iespēja piedalīties Franciju izzinošās spēlēs un rotaļās (bērnu izklaides centra apmeklējums saskaņā ar cenrādi).

Visu izstādes laiku izstādes apmeklētājiem informācijas stendos būs iespēja uzzināt ko jaunu par Franciju un Eifeļtorni.

MORE WKND ietvaros no 16.oktobra līdz 18.oktobrim Annels piedāvā akciju rotaļu laukuma apmeklējumam un īpašas atlaides bērnu ballīšu rezervēšanai:
1. Pavadi rotaļu laukumā 2 stundas, bet maksā tikai par vienu. Akcija nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm.
2. Rezervē ballīti ar 25% atlaidi! Akcijas laikā, pasūtot ballīti un iemaksājot avansu, iespējams rezervēt ballīti līdz pat 31.12.2020.

Iepriekšējā