PAR SKY&MORE

2007. gadā durvis vēra jauns prestižā arhitektu biroja Arhis projektēts iepirkšanās centrs divos stāvos. Monumentāls ilgdzīvotājs, kas arī pēc 100 gadiem būs lietošanas kārtībā, – atšķirībā no angāra tipa paneļu konstrukciju ēkām. Uzbūvējot šo ēku, simboliski gribējām parādīt, ka šis ir stabils un ilgtspējīgs bizness, jo jau sākotnēji centra pamatideja bija klientam piedāvāt visu “no A līdz Z”, 13 000 kvadrātmetros atlasot labāko no visa. Turklāt – visaugstākajā līmenī, tādējādi atspoguļojot mūsu vēlmi pēc kvalitātes standarta un tuvākās nākotnes mērķi – nostabilizēties kā absolūtam līderim savā segmentā, jo iepirkšanās centrs Sky&More vienmēr ir bijis īpašs ar saviem centieniem sniegt klientam labāko un kvalitatīvāko visos segmentos – no pārtikas līdz pat modei. Mūsu priekšrocība ir precīza klienta vēlmju izzināšana un spēja sniegt mūsu mērķa klientiem viņu vēlmēm un prasībām atbilstošu preci un pakalpojumus ērta un kompakta izmēra tirdzniecības centrā!

 

Lojalitātes programma

  • Skatīt vairāk

Nomniekiem

  • Skatīt vairāk

Pieteikties jaunumiem

  • Pieteikties

Atsauksmes

Evgenia Kuts

Having cooperated with Sky&More Riga more than a year, I would say, that this is a great company to working with. Partner has a strong understanding of local retail business & is truly dedicated to continuous growth of Sky&More Department Store. Supportive, collaborative, consistently delivers on commercial commitments, with highly qualified Management & motivated store staff with a passion for fashion. With such a Partner, business becomes pleasure.

Skatīt vairāk

Elisabeth Resch-Rieker

LUSA CERANO stands for quality, luxurious material and innovation, and is always in step with the times. We are proud to present the Luisa Cerano collection in such a beautiful house in Riga by our partner Sky and More. We wish all the best !

Skatīt vairāk

Atsauksmes / ierosinājumi

Nosūtīt

Kontakti

Iepirkšanās centra Sky&More

Informācijas centrs

SIA "Skai Pluss" birojs

Duntes iela 19a, Riga, LV-1005