Ziemas krāsas un to kombinācijas

Ziema ir laiks, kad visapkārt ir drūmas krāsas, tāpēc šajā laikā nav ieteicams valkāt apģērbus melnā un pelēkā krāsā. Daudziem šo krāsu izmantošana pārvēršas par paradumu, un veikalos acs skatiens krīt tieši uz šo krāsu apģērbiem, rudens/ziema sezona ir īstais laiks mainīt sevi un pasauli sev apkārt!

Ar šo vēlamies iedvesmot  Tevi un parādīt drošas krāsu kombinācijas. Priekšplānā ir jābūt tikai Tev – drosmīgai, spilgtai un interesantai personībai. Pēlēcīgiem toņiem jāpaliek tikai un vienīgi par Tavu fonu.

Turpinot iesākto, Maija Armaneva piedāvā drosmīgu risinājumu – džemperis un bikses spilgtās krāsās, pa virsu uzvelkot mierīgākas krāsas mēteli. Katrai krāsai ir sava nozīme un uzdevums, bet kopā tās izskatās kā viena vesela simfonija.

Nebaidies savienot dažādas krāsas vienā tēlā  – tas var būt zilas bikses, sarkans džemperis un gaišs mētelis – šajās drēbēs Tu noteikti būsi pamanama lietainajās un pelēcīgajās pilsētas ielās.

Jebkuru tumšu krāsu ir iespējams papildināt ar spilgtu elementu. Šajā sezonā ir aktuāli izvēlēties spilgtas virsdrēbes – mēteli, makslīgo kažoku vai jaku. Zem tādām virsdrēbēm droši vari valkāt arī sev tuvās tumšās krāsas.

Šajā laikā ir svarīgi nepārvērsties par drūmu un pēlēcīgu mākoni, jo tādu pietiek aiz katra loga. Esi spilgta personība ar savu skatu uz pasauli.

Paldies lifestyle blogerei Maijai Armanevai.