TENDENČU TENDENCES

Jūs noteikti esat pamanījuši likumsakarību: tendences atkārtojas no sezonas uz sezonu. Brīdī, kad rudens ir klāt, modē atgriežas dzīvnieku raksti, kažokādas detaļas, āda, rūtainie motīvi un visi zemes un vīna toņi.

2018.gada rudens sezona apvieno dažādas modes tendences! Droši kombinējiet vienā tēlā dažādus rakstus, faktūras un krāsas. 

Punkti + caurspīdīgums + āda + emancipācija

Punktiņu raksts no vienas puses padara tērpu par ļoti sievišķīgu, elegantu un romantisko, bet no otrās puses ar šo motīvu ir iespējams panākt femme fatale tēlu. Izvēlamies blūzi no vilinoši caurspīdīgā materiāla un ādas svārkus. Paspēlēsimies ar kontrastiem! Jo modē ir emancipētā sieviete, kura ar katru sezonu paliek arvien intriģējoši stilīgāka – viņai ir atļauts viss!

Mākslīga kažokāda + mākslīgās krāsas

Mākslīga kažokāda ir ne tikai iepriekšējās, bet arī nākamās ziemas must have. Un, ja mākslīgas kažokādas filozofija Tevi vēl nav sasniegusi, tad mākslīgās krāsas tevi noteikti pārliecinās un neatstās vienaldzīgu. Vismodernākie būs tie, kuri nebaidīsies no spilgtiem un drosmīgiem krāsu savienojumiem. Mākslīgā kažokāda ir mīlestības apliecinājums pret pasauli un visām dzīvajām būtnēm, tāpēc tā nekādā gadījumā nevar būt pelēka un blāva.

Rūtaini raksti + kažokāda + kostīms

Šajā komplektā ir apvienotas trīs modes tendences: rūtaini raksti – gan klasiskie, gan nestandarta, bet krāsas nepierasti spilgtas; kažokādas detaļas un viss iepriekšminētais ir savienots vienā veselumā – kostīmā, ko var kombinēt  gan ar biksēm, gan ar svārkiem un kleitu + mētelis, kas ir sezonas modernākais tēls.

Atsauce: žurnāls ЛЮБЛЮlife , teksts: Blogere Maija Armaneva.