Spring/Summer 2014

21.martā jau astoto reizi ieprikšanās centrā Sky&More norisinājās par pastāvīgu tradīciju kļuvušais modes šovs, kurā veikala pastāvīgie klienti un pašmāju modes cienītāji tika iepazīstināti ar dažādu zīmolu jaunākajām kolekcijām.

Kā jau ierasts, arī šoreiz F&Show modes šovs bija bagātināts ar iespaidīgiem deju priekšnesumiem, elegantu scenogrāfiju un muzikālo noformējumu, un, kā vēsta pasākuma organizatori, šovu klātienē vēroja aptuveni 600 viesu.

F&Show laikā Latvijas labākie modeļi demonstrēja tikko atklātā konceptveikala F&More pārstāvēto zīmolu – Baldessarini, Versace Jeans, Kelton, Paolo Pecora, Hosio, Amoralle, Koshakova un citu – apģērbus un aksesuārus. Tāpat šova apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar aktuālajām Just Cavalli, Italian Luxury, Andrea Morelli, Evet, Paciotti 4us zīmolu kolekcijām.

Ar iespaidīgu muzikālo priekšnesumu viesiem uzstājās britu popmūzikas zvaigzne Tara Makdonalda, kas Rīgā bija ieradusies tieši šim pasākumam par godu. Tāpat viesus pārsteidza operdziedātāja Elīna Šimkus ar deju trupu Dmitrija Gaitjukeviča vadībā.