RIANI

RIANI ZIEMAS MĪLAS STĀSTS

Velti runāt vien par pavasari vai vasaru kā mīlestības gadalaikiem. Apģērba iedvesmots vai izkrāsots mīlasstāsts var notikt arī ziemā! Mākslinieks un viņa mūza. Vīrišķības un sievišķības saspēle. Tie ir jaunās RIANI ziemas kolekcijas galvenie vadmotīvi.

RIANI ziemas kolekciju ir iedvesmojusi māksla, tās krāsas un formas. Krīta pasteļtoņi, kvēlojošas ogles un tumši brūnas ēnas. Vai intensīvas krāsas no slavenā mākslinieka Henri Matisses (Henri Matisse) darbiem. Viņš 1940. gados kļuva pazīstams ar savu atšķirīgo pieeju – Henri savus darbus veidoja, izgriežot dažādus elementus no apgleznota papīra un tos izkārtojot dzīvelīgās kompozīcijās. Tieši tāda ir RIANI jaunā ziemas kolekcija – krāsu palete savā bagātīgākajā dažādībā, ko papildina cēlie metāliskie un pelēkie toņi. Un to visu var izmantot, ļaujoties improvizācijai un fantāzijām, kombinējot apģērbu un veidojot savu tēlu.   

RIANI ziemas kolekcija ir par cilvēkiem, kas veltījuši sevi mākslai. Neiztrūkstoša tās sastāvdaļa, protams, ir bohēma. Par jaunās kolekcijas fotosesijas vietu tika izvēlēta mākslinieka Maksimiliāna Magnusa (Maximilian Magnus) studija, kas atrodas Berlīnes sirdī. Viņš veido lielizmēra mākslas darbus abstraktā ekspresionisma stilā. RIANI jaunās kolekcijas fotouzņēmumiem vajadzēja izstarot stilīgu un ekspresīvu atmosfēru. Un kur gan citur tas ir iespējams vēl labāk kā vietā, kur mākslinieks atdod sevi visu, lai izveidotu mākslu. Klasisks antīks parkets mijas ar paneļiem, kur atstātas krāsu pēdas no visiem Maksimiliāna darbiem, kopš šī ir viņa darba telpa. Un pats mākslinieks arī piemeklēja katram tērpam atbilstošu fonu.

Pirmo reizi RIANI ziemas piedāvājumā ir kolekcija ‘Milky Way’, kas veltīta īpašiem dzīves gadījumiem, svētku reizēm. Tērpos dominē zvaigžņotās debess motīvi. Pirmo reizi šī kolekcija tika demonstrēta ‘Mercedes Benz Fashion Week’ ietvaros Berlīnē, kad tika atrādīta 2019. gada pavasara/vasaras kolekcija. Taču citu starpā tieši RIANI zīmols izcēlās ar ļoti oriģinālu šovu. Turklāt mākslinieks viesiem zīmēja personīgās astroloģiskās kartes, kas kļuva par unikālu piemiņu no šī piedzīvojuma.

Atgriežoties pie šīs ziemas tendencēm, ‘Milky Way’ lielākoties ir kleitas un blūzes ar īpašu uzsvaru uz romantiskiem apkakles risinājumiem. Jā, tieši apkaklei RIANI kolekcijās šobrīd ir īpaša vieta. Tās padara ierasto apģērbu rotaļīgu, piešķirot tiem īpašu šarmu, piemēram, tik nepieciešamajai klasiskajai baltajai blūzei tagad ir daudz interesantāks izskats. Un jebkura cita RIANI blūze lieliski izcelsies zem džempera tieši savas oriģinālās apkakles dēļ.

Kolekcija ‘Chalks’ ietver jau minētās interesantās krāsas no mākslinieku krāsu paletes – sudraba un titānpelēko, pelēkbalto, īrisa zilo, kas dažubrīd vairāk līdzinās violetajam, un Sezāna zaļo – vienu no toņiem, ko savos darbos izmantoja Pols Sezāns (Paul Cézanne). Krāsas tiek kombinētas ar savdabīgiem ziemas laikapstākļiem atbilstošiem audumiem – vilnas flaneli un tvīda audumu.

Iedomājies, ka vismaz uz brīdi pārcelies pastaigā uz mazajām Montparnasses vai Sentdžermēnas ieliņām. Kolekcija ‘Ink & Amber’ iederas tieši šajā vidē. Rūtiņas, svītras ziedu elementi vilnas flaneļa pelēkajā, melnajā, metāliskajā un jau pieminētā mākslinieka Henri Matisses īpašajā zilajā tonī.

Savukārt sievišķīgo elementu kombinēšana ar vīrišķīgajiem raksturīga kolekcijai ‘Ma Liberte’. Dažāda lieluma rūtis Mulenrūžas sarkanajā, melnajā, pelēkajā un pelēkbaltajā tonī. Šis ir Tavs brīdis atļauties šo brīvību!

RIANI zīmola unikalitāte slēpjas dizaineru spējā apvienot klasisko un ikdienišķo stilu, tādējādi apģērbu padarot pieejamu dažāda vecuma sievietēm ar dažādu dzīvesveidu.

RIANI ir zīmols no Vācijas, tāpēc Latvijā šī zīmola apģērbi ir pieejami lielveikalā ‘Sky & More’, kas jau tradicionāli piedāvā labāko no Vācijas pircējam Latvijā un šeit var iegādāties arī Joop!, Laurel, Luisa Cerano, Daniel Hechter, Riani, Karl Lagerfeld un Baldessarini.

I/C SKY&MORE, DUNTES IELĀ 19 A, RĪGĀ
WWW.SKYANDMORE.LV