Nemet kažoku uz otru pusi

Redzētais pasaules metropoļu jaunākajās modes nedēļās liecina, ka tieši šogad kažokādu mode beidzot ir sasniegusi savu apogeju.

Jā, kažokādas beidzot ir ienākušas burtiski visos modes segmentos. Uz podijiem redzamas krāšņas somiņas un klači no kažokādām, pūkaini svārciņi, kleitas ar izsmalcinātiem kažokādas dekoriem un apmetņi, tātad bez kāda pūkaina un krāšņa kažokizstrādājuma šosezon iztikt vienkārši nevar! 

Karalis karakuls
Nedalīta pirmā vieta šosezon pieder karakulam. Praktiski visi modes pasaules spīdekļi no karakula gatavojuši savas kolekcijas hedlainerus, ūdeli, lapsu, bebru un pat sabuli atstājot otrajā vietā. Vissvarīgākais – modes dizaineri ir vienisprātis, ka šī spožā atgriešanās ir tikai sākums, un turpmākos 2-3 gadus karakuls pieredzēs īstus ziedu laikus. Šī kažokāda izskatās lieliski gan avangardiskos darinājumos, gan visklasiskākajos piegriezumos un vintāžas stila kažokos un mēteļos, bet īpaši izsmalcināti – karakuļčas žaketēs, kuras valkājamas arī iekštelpās. Īpaši aktuāla ir zīdainā karakula apdare ar sabuli vai caunu.

Dabīgs vs krāsains
Visu laiku paralēli eksistē divas tendences: trendā ir gan dabīgās krāsu gammas apjūsmošana, gan košas, netipiskas krāsas drosmīgām modesdāmām. Izcelties no pūļa šoziem palīdzēs eleganti puskažociņi dūmakaini zilā, zilganzaļā vai pelēkrozā tonī, vai arī klasiski kažoki ar interesantām detaļām patchwork tehnikā.

Garumam ir nozīme
2018.gada kolekcijas vēlreiz apstiprina to, ka karalienes valkā maksi. Garie kažoki ir kā radīti dāmām, lai atgādinātu sievietes dievišķo izcelsmi. Šis trends pieprasa zīdainas, maigas tekstūras, dižciltīgu krītošu siluetu, kas iespējams tikai ar cirptām kažokādām – ne tikai no ūdeles, bet arī lapsas, jenota un pat sabuļa.

Tikpat uzvaroši modes Olimpā ielauzušies dzīvespriecīgi kupli puskažociņi no sabuļa, polārlapsas, koijota un caunas – galvenais noteikums, lai gara akota kažociņi paši nav gari, ja vien nevēlaties izskatīties kā slavens reperis koncerttūrē. Skaidrs, ka šo trendu īpaši novērtē lēdijas, kuras pārvietojas ar auto – tas sasildīs, kamēr steidzaties uz biroju, sporta zāli vai tirdzniecības centru, bet it nemaz netraucēs tajā laikā ,kad būsiet pie stūres.

Vestes nākošā dzīve
Kažokādas vestes vēl neatdod savas pozīcijas, taču no āra apģērba elementa tās pārvietojušās uz citu pakāpi – tagad tās ir ikdienas tērpa sastāvdaļa vai, pagarinātā variantā, eleganta vakara uznāciena akcents, kas ideāli saderēs ar zīda vai šifona vakarkleitu.

Pavasari gaidot
Tiem brīžiem, kad grādi turas plusos un kažoku vilkt tā kā neērti, ICON FURS piedāvā ideālu risinājumu – 100% kašmira mēteļus ar ūdeles, polārlapsas, caunas vai trušādas apdarēm.

Iepazīstieties ar sezonas trendiem pop-up salonā ICON FURS.
Atvērts katru dienu līdz 15.februārim.