Luisa Cerano pavasara/vasaras 2018 kolekcija

PRETTY & TOUGH – THE COLLECTION
Nebaidieties eksperimentēt ar krāsām! Jaunas emocijas un neparastas kombinācijas jums atklās efektīgo krāsu pasaule: Black un Almond fonā lieliski izskatās Moss Green, Blush un Raspberry. Off White piešķir svaiguma noti. Greznība brīvā stila apģērbā sader ar stilu, materiālu un rakstu pārsteidzošo sajaukumu – sportiskas lietas rotā atturīgi floras apdrukas dekoratīvie elementi. Nevērīga greznība apvienojumā ar izaicinošu valdzinājumu izskatās stilīgi, mūsdienīgi un labākajās valkāšanai gatava apģērba tradīcijās. Uzmanība tiek pievērsta brīvi krītošam bleizeram, citam svārku garumam, greznai kapučjakai, īpaši tiek akcentēta jostasvieta. Almond un Black krāsu fonā svaigi un efektīgi izskatās Moss Green un New Purple, tās neitralizē un atsvaidzina Off White un White.

COLLEGIATE SPIRIT
Sporta un ielas apģērbs ar elegantiem elementiem un radošiem, sievišķīgiem lāsmojumiem nosaka jaunās mūsdienu brīvā stila apģērba tendences. Kolekcijas devīze ir: “Līdzināties līnijās!” Līnijas ir vispopulārākā tendence arī šajā sezonā. Kolekcijā interesanti apspēlētas izteiksmīgas detaļas: lielas metāla kniedes, ieloces un drapērijas izskatās stilīgi, sportiski un sievišķīgi. Galvenās krāsas ir Dark Navy Blue, Rugby Green un Sand, ar tām eleganti kontrastē Azur, Off White un White.

COLOUR UP
Šīs kolekcijas nosaukums ļoti precīzi atspoguļo tās saturu: visu nosaka jaunā, aktuālā krāsu gamma, kuru izteiksmīgi akcentē Fresh Aqua, Poppy Red, Bright Orange lāsmojumi. Pamatfonu rada Bleached White un Sand – gan monohromos ansambļos, gan krāsu bloķēšanas stilā, kam raksturīga dažādu spilgtu krāsu kontrasta kombinācija. Koptēla vispārējā stilistikā dominē sportiskas un sievišķīgas detaļas.

TROPICAL VIBES
Stilizēti eksotiskie augi un grafiskie elementi, tostarp gareniskas un šķērslīnijas un smalkā Vichy apdrukas rūtiņa, rada pārsteidzošas rakstu kombinācijas. Krāsu paletes pamatā ir Ink Blue, Black un Bleached White ar efektīgiem Lime vasaras akcentiem.