Laurèl 2018. gada pavasara/vasaras sezonas kolekcija Rise & Shine

Laurèl galvenā dizainere Elizabete Švaigere (Elisabeth Schwaiger), raksturojot Rise & Shine kolekcijas vīziju. “Savos dizainos centos notvert vasaras rīta sajūtu.” Ainavas paustās emocijas tiek ietvertas zīdainos, vieglos audumos, mirdzošās tropiskās krāsās, eksotiskās apdrukās un filigrānās mežģīnēs, kā arī garās, plūstošās līnijās, kuras savijas un saplūst, radot absolūtu kustības brīvību. Pidžamas stila tērpi un maksi garuma kleitas pauž Laurèl raksturīgo “greznā viegluma” būtību. “Sapņi par smiltīm, sāli un sauli, kas atspoguļojas audumā.”

Tēlā dominē bokseršorti no zīda ar sievišķīgām niansēm, tos kombinē ar bustjē topiem, kas papildināti ar mini krokojumu, pa virsu ikdienišķi valkājot pidžamas tipa mēteļus. Saīsinātas zvanveida bikses ar nokarenu apakšmalu rada 70. gadu Maiami sajūtu, jo šūtas no mirdzoša brokāta ar tīģerādas rakstu; to iezīmīgais Art Deco stils izpaužas arī mežģīņu audumā un kontrastējošās tirkīza/melnās krāsās; šis audums ir radīts ekskluzīvi Laurèl. Izceļas arī caurspīdīgie audumi,  no kuriem izgatavotas drapētās maksi garuma kleitas dažādās krāsās, tostarp ķiršsarkanajā. Kleitas ir izšūtas ar sīku ziediņu vijumiem vai arī pieejamas jūras zilā tonī ar tukāna motīvu. Apakšmalas efektīvi kontrastē ar īsākiem apakšsvārkiem, nedaudz atsedzot kājas, tādējādi piešķirot tēlam seksīgu aizrautību.

Vēl viens centrālais elements ir bagātīgi izšūts samta audums satriecoši melnā/debesu zilā/laima tonī, kas izmantots dažādiem stiliem, tostarp koptēlam, kuru veido platas bikses un krokots tops. Savukārt kleitas un kimono rotā ar rokām izšūti grezni tauriņu motīvi no pērlītēm.

Eksotiskie elementi apvienojas ar tīriem un grafiski skaidriem piegriezumiem, norādot uz eklektisku, izsmalcinātu eleganci. Kreklkleitas ir izšūtas ar rokām ar XL izmēra vizuļiem saulrieta krāsās, paužot mirdzošu apliecinājumu kolekcijā ieguldītajam prasmju līmenim. Vēl viens centrālais elements ir kaleidoskopa apdruka, kas ekskluzīvi radīta Laurèl, maigos gaiši pelēkos, baltos un flamingo sārtos toņos, papildināta ar dārgakmeņu apdari. Audumu izmanto kleitās ar lencēm ap kaklu, zīda šortos un pieskaņotos kimono, kas apvieno mākslas un modes jomas.

Modeļu stils izceļ kolekcijas noskaņu, valkājot zempapēžu apavus un sērfotāju kedas, lai radītu satriecošus kontrastus ar vakara apģērbiem. Audumi krīt pāri pleciem vai rokām ikdienišķā, stilīgā manierē, saglabājot uzticību skaistuma filozofijai: “Es jau pamodos šāda jeb Woke up like this.”

Pieskaņotais grims ir dabisks, saulains un veidots nude stilā ar svaigu, veselīgu mirdzumu un dabiski sārtām lūpām, atklājot modernas nianses. Mati ir ikdienišķi saņemti nekārtīgā mezglā, ļaujot matu šķipsnām ierāmēt seju, – “gandrīz nepabeigts” stils, kas vēl efektīvāk pievērš uzmanību greznajiem tērpiem. “Mūsu mērķis ir demonstrēt sievišķību un slavināt individualitāti,” apstiprina Elizabete Švaigere.