LAIKS IEPAZĪTIES AR ITĀĻU ZĪMOLU VANESSA SCOTT!

VANESSA SCOTT 2018. gada pavasara/vasaras kolekcija ir veidota no dažādiem motīviem, iekļaujot visas šīs sezonas tendences, ko varēja vērot modes skatēs. Kolekcijā ietvertas ierastās melnbaltās, pilnīgi baltās, klasiskās tēmas un vienmēr aktuālās mežģīnes, savukārt darbam birojā, lieliski piemēroti būs vienkrāsainie un skotu rūtainā stila kostīmi dabiskās krāsās, kas variē starp baltu, melnu, pelēku un bēšu krāsu.

Garderobe, kas paredzēta kokteiļballītēm, kā arī vasaras pasākumiem, ir veidota no gaistošiem un caurspīdīgiem materiāliem, kā, piemēram, tilla, šifona un zīda tādās šīs sezonas krāsās kā pūdera rozā, gaiši zilā, dažādi zaļie toņi, kurus papildina drosmīgais rozā fuksijas pieskāriens.

Karstajā vasaras sezonā iederēsies līdz potītēm garas un gaisīgas kleitas ar romantiskiem ziedu, tropiskā stila un svītru motīviem rozā, gaiši zilos, bēšos, zaļos un sarkanos toņos. Savukārt greznām svinībām piestāvēs tērpi ar metālisku spīdumu un gliteriem sudraba, sarkanā un melnā krāsā vai arī nobriedušāki un juteklīgāki tērpi ar spalvām un bārkstīm, klasiskā melnā, baltā, rozā vai sarkanā krāsā.