JOOP!

2018.gada pavasara/vasaras modes tendences vīrietim. IEDVESMA ‒ UZDROŠINIES!

Jaunās 2018. gada pavasara/vasaras kolekcijas dizaina fokusā atrodas mūsdienīgais JOOP! vīrietis un viņa ļoti daudzveidīgās prasības. Izaudzināts posmā starp X un Y paaudzi, viņš ir savas dzīves noteicējs, viņš ir neatkarīgs, elastīgs un zinātkārs. Līdztekus viņš sāk pārdomāt savu dzīvi un atklāt jaunas iespējas, kā bagātināt savu ikdienu un gūt iedvesmu, lai paveiktu vairāk: lai izbaudītu visas dzīves šķautnes, lai bagātīgi attīstītos un pastāvīgi iesaistītos jaunos piedzīvojumos ‒ tāds ir greznumlietu veids, kam viņš ļaujas. Tādējādi jaunā JOOP! kolekcija ir paredzēta dažādiem JOOP! vīrieša dzīves gadījumiem, ļaujot viņam vienmēr justies lieliski savā otrajā ādā un izpaust savu individuālo personību.

KRĀSAS
Galvenās kolekcijas spirgto un vasarīgo krāsu gamma ietver nemainīgi aktuālo tumši zilo, spoži balto, maigi bēšo krāsu un gaiši pelēkos toņus. Šie toņi kontrastē ar tādiem piesātinātu krāsu akcentiem kā tumši sarkanais, debeszilais un safīra zaļais kombinācijā ar saviem pasteļtoņu līdziniekiem. Šī intensīvo un maigo toņu saspēle apvienojumā ar gaišiem neitrālajiem toņiem nākamajai vasarai rada harmonisku un vienlaikus aizraujošu krāsu paleti.

Uzmanības centrā atrodas koptēls un siluets. Ierastais pieguļošais siluets ir kļuvis brīvāks, izveidojot brīvi plūstošas formas, jo īpaši bikšu daļā. Akcents tiek likts uz plisētu jostas daļu un platākām bikšu starām. Papildus ierastajiem siluetiem piegriezums ir brīvāks un ne tik strukturēts. Vieglā apdare, kas padara apģērba valkāšanu īpaši ērtu, un aizraujošās detaļas pieklusina klasisko stilu un piešķir koptēlam sportisku noskaņu, vienlaikus vienmēr saglabājot eleganci. Jakas un mēteļi pārsteidz valkātājus ar to funkcionalitāti, divi vienā elementiem, kā arī ar patīkamu ērtumu, tos nēsājot. Tādējādi JOOP! saglabā uzticību ļoti pārdomātām detaļām.

Izmantotie audumi sniedz jaunas, aizraujošas kombinācijas harmoniskos kontrastos. Žakete jakā no neilona savienojumiem vai bikses ar sportisku, elastīgu jostu pārstāv kolekcijas brīvāko daļu un ietver streetnic koncepciju. Dabiski elastīgs materiāls un elastīgs materiāls savienojumā ar labākajām vilnas īpašībām garantē optimālo ērtumu nēsājot. Tradicionālajiem modeļiem tiek piešķirts jauns interpretējums un, sapludinot robežu starp ikdienas un klasisko stilu, koptēlam tiek piešķirts spraigums.

Žakete ar īpaši mīksto struktūru, kas dabiski ieņem plecu zonas formu un sniedz patīkami vieglu sajūtu, to nēsājot, šovasar veic savu uzvaras gājienu. Tādas izsmalcinātas papildu detaļas kā krāsu ziņā saskaņots pogcaurumā iestiprināts zieds uz atloka, Kolumbijas jeb AMF šuve, kontrastējošas krāsas šuves uz apmalēm un otra ārējā materiāla iestrāde apaļajā apkaklē un iekšējā kabatiņā padara neformālo žaketi par īstu uzvarētāju.

Augstā apkaklīte kļūst arvien nozīmīgāka, šai klasisko produktu grupai piešķirot atsvaidzinošu, jaunu noskaņu. Nepiespiests vasaras tēls ir garantēts, pateicoties kombinācijai ar īpaši vieglo, neoderēto vilnas uzvalku ar baltiem apdares akcentiem. Tradicionāli lietišķais krekls iegūst jaunu, modernu akcentu, kas panākts ar vieglu nomazgājuma efektu.

Sportiskie pārkrāsošanas efekti, bikses ar modernām ielocēm priekšpusē un ieturētas klasiskā stila skriešanas bikses papildina esošo bikšu klāstu.

JOOP! JEANS
Savukārt JOOP! Jeans kolekcija nepiespiesto ikdienas apģērbu (casual look) pārnes augstākā līmenī, piešķirot tam modernu deviņdesmito gadu retro šarmu. Ar moto Uzdrošinies (Dare it!) JOOP! vīrietis tiek motivēts vairāk eksperimentēt modes jomā, izmēģināt jaunus stilus un kombinācijas, tā ļaujot likt vēl lielāku uzsvaru uz individuālo personību.

Ērti džinsi ar autentisku nomazgājuma un nolietojuma efektu kopā ar plašu trikotāžas izstrādājumu klāstu, ko veido izstrādājumi ar dažāda veida logotipa apdruku, ir JOOP! JEANS kolekcijas mugurkauls. Krekli ar nelielu vai lielu ziedu apdruku un vieglu nomazgājuma efektu piešķir tēlam īpatnēju piesitienu un vēsta par vasaras atnākšanu. Virsdrēbju klāsts rotaļīgi apvieno vieglas vējjakas, jaukta materiāla virsjakas un divi vienā virsjakas. JOOP! JEANS logotipam arī ir noteikta un būtiska loma, un tas tiek atveidots kā liela izmēra izšuvums virsjakas aizmugurē vai iestrādāts kā viegli pamanāms objekts augstajā apkaklē. Adījumu un austo audumu segmentā bieži izmantotas metodes ir gatava apģērba krāsošana un balināšana, kas kolekcijas modernajiem apģērba gabaliem piešķir papildu valdzinājumu.

JOOP! JEANS KAPSULA: CANDIANI KOLEKCIJA
Šīs otrās sadarbības ar CANDIANI ‒ vienu no Itālijas inovatīvākajiem džinsa audējiem ‒ rezultātā JOOP! JEANS prezentē unikālu kolekciju, kas ietver trīs limited edition īpašā tehnikā austus (neirstoša mala, sarkans dzīpars) jeb red selvedge kvalitātes džinsu modeļus, kas katrs pieejams 333 eksemplāros:
viens tumši zilu džinsu modelis, skalotu džinsu efekts, oriģināli tradicionālais džinsu tonis;
viens modelis ar viegla novalkājuma efektu, radot iespaidu, ka džinsi būtu valkāti gadu;
viens unikāla izskata džinsu modelis, kas rada iespaidu, ka džinsi būtu valkāti un balojuši piecus gadus.
Saglabājot uzticību JOOP! JEANS moto „Labs stils atklājas katrā detaļā!”, īpašajam izlaidumam ir raksturīgas daudzskaitlīgas detaļas, piemēram, augstas kvalitātes birka no govs ādas jeb seglu ādas ar tajā iestrādātu novalkājuma efektu vai ar roku šūta limited edition birka. Mazo priekšējo kabatiņu rotā apzeltīta Candiani kniede, tā apliecinot augstākā līmeņa kvalitāti.

Šī ļoti modernā kolekcija veido daļu no ideālās CANDIANI un JOOP! JEANS partnerības, ko raksturo meistarība, inovācijas, moderna nepiespiestība un stils.