Iespaidīgais Sky&More Fashion&Show ir noslēdzies 

22. martā i/c Sky&More risinājās nu jau ierastā pavasara/vasaras 2013 Fashion&Show skate. Uz modes skati ieradās vairāk kā 1500 viesu. „Tas ir apmeklētākais un, pēc viesu atsauksmēm, arī labākais šovs, kāds līdz šim pie mums ir bijis.” saka i/c Sky&More direktore Evija Grīnberga.

Pasākuma ietvaros pirmo reizi Rīgā tika rīkota oficiālā Fashion TV ballīte, kuras atspoguļojumu varēs redzēt arī visā pasaulē, Fashion TV kanālā! Fashion TV kanāls ir ceturtais pazīstamākais kanāls pasaulē un pamatā ir orientēts uz modi, aktuālajām tendencēm un dzīvesstilu. Latvijā šis kanāls pieejams vairāku kabeļtelevīziju un Lattelecom programmu izlasēs.

Pasākumu apmeklēja gan sabiedrībā pazīstami cilvēki, gan arī vairāki slavenu zīmolu pārstāvji, kurus interesēja viņu pārstāvēto apģērbu un aksesuāru līniju attīstība Baltijas tirgū, konkrēti izskatot iespēju piedāvāt pircējiem savu zīmolu apģērbus un aksesuārus i/c Sky&more.

Starp Latvijas labākajiem modeļiem (Elīna Grundāne; Ina Avalseviča; Baiba Frēliha; Māra Kampernova; Romāns Voitaņecs) tērpus arī demonstrēja Renārs Zeltiņš- raidījumu un pasākumu vadītājs, Latvijas Modes un Stila balvā atzīts kā 2012.gada stilīgākais TV vadītājs.

Pasākumā īpašu pārsteigumu sagādāja Fashion TV oficiālā balss Anja J, kura uzstājās Latvijas modes mākslinieka Dāvida darināntā tērpā, lidojot pāri skatuvei izpildīja pazīstamo Fashion is my religion dziesmu. Tāpat publiku ar savu spēcīgo vokālu priecēja Sam Obernik, izpildot savus populārākos hītus Bette Davis Eyes, It Just Won’t Do.

“Gandarījums par padarīto ir liels, un mēs noteikti turpināsim! Pēdējās dienas pirms skates sapratām, cik liela ir ažiotāža un interese par šo pasākumu. Daudzi mums zvanīja un vēlējās tikt pie ielūgumiem, diemžēl vietu skaits ir ierobežots. Varu tikai mudināt laicīgi iegādāties biļetes uz nākamo, 11.oktobrī paredzēto Sky&More Fashion&Show.” saka Sky&More direktore Evija Grīnberga.