17.septembris

SKY

Rudens ir klāt. Tas jūtams rīta dzestrajā gaisā, zeltainajos Latvijas laukos un gājputnu klaigās, kas vācas baros, lai dotos tālajā, svešajā ceļā. It kā skumjš, bet tajā pašā laikā – spēka un bagātības laiks, kad klētis piepildās ar krāsainu dārzeņu ražu un apcirkņos sabirst zeltaino graudu birums.

Šomēnes iepazīstināsim jūs ar tām maizes šķirnēm, par kurām jūtamies patiesi lepni, ka esam radījuši un piedāvājam saviem pircējiem.

Ik dienu rosināsim jūs gatavot spēcinošas maltītes no mūsu zemē audzētiem dārzeņiem un augļiem kombinācijā ar dažādiem graudaugiem un labu, kvalitatīvu bio liellopu gaļu. Tajā pašā laikā iedvesmosim iepazīt Gatavots Sky kulinārijas sveramo preču vitrīnu, meklējot veselīgas un kvalitatīvas idejas maltītēm un mīļas garšu kombinācijas.

Kā rudenim pienākas, stāstīsim stāstus, par zīmoliem, kurus esam lepni piedāvāt saviem pircējiem, par vīniem, ko Jānis Kaļķis izcēlis no SKY vīnu pagrabiem, par daudzajiem gardajiem atklājumiem lielveikalu SKY konditorejas, kulinārijas un citu nodaļu plauktos. Jā, rudens ir klāt, bet skumjām nav pamata. Ir sācies bagātākais Latvijas gadalaiks – ražas laiks. Uzņemsim spēkus, vairosim enerģiju un iedvesmosim cits citu rudens garšu atklājumiem!

Iepriekšējā Nākamā