26.aprīlis

Saules aptieka

Konsultācijas par veselīgu uzturu bērniņa plānošanas un gaidīšanas laikā.

Saules aptieka sadarbībā ar Diānu Jakuboviču – uztura speciālisti un trīs bērnu māmiņu – piedāvā konsultācijas, kuru laikā iespējams saņemt pieredzē pārbaudītas zināšanas, kā plānot un pagatavot veselīgu un pilnvērtīgu uzturu, lai uzņemtu visas vērtīgās uzturvielas, gatavojoties grūtniecībai, bērniņa gaidīšanas laikā, kā arī pēc viņa nākšanas pasaulē.
Konsultācijas notiks Saules aptiekā, i/c Sky&More, Duntes 19a , Rīgā. Lai nodrošinātu kvalitatīvu konsultēšanu un sniegtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, konsultācijai nepieciešams pieteikties iepriekš un pieteikt sev vēlamo laiku un datumu, zvanot pa tālr. nr.: .2600 3651.
Plānojot jaunas dzīvības radīšanu, svarīgi atcerēties, ka jārūpējas gan par gaidāmo mazuli, gan arī par sevi. Rūpes par sevi vispirms balstās 3 svarīgos aspektos – uzņemot veselīgu un pilnvērtīgu uzturu, nodrošinot fiziskās aktivitātes un pietiekamu miegu.
Papildus uztura speciālista konsultācijām Saules aptiekās farmaceiti nodrošina konsultācijas par uztura papildināšanu, lai stiprinātu reproduktīvo veselību.
Izmanto izdevību! Uzzini, kā sev un mazulim sniegt labāko!

Nākamā